תקנון

מבוא
אתר "מגרש הצבעים" של האמנית חני בוזגלו (להלן: "האתר") המופעל ע"י חברת "הילד ענק" (להלן: "החברה") ומשמש גם בתור אתר מכירות לרכישת הדפסים של יצירות האומנו של חני בוזגלו להלן: "המוצר").
האמור בתקנון זה בלשון זכר הוא לשם הנוחות בלבד והתקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה.
הרכישה באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה. עצם רכישת המוצר באתר תהווה הצהרה מצד הלקוח כי קרא את הוראות תקנון זה, הבין אותן והסכים להן. התקנון מהווה חוזה מחייב בינך לבין החברה.

הרכישה
האתר מאפשר ללקוחות קנייה נוחה, קלה ובטוחה של המוצר באמצעות האינטרנט.
ניתן לרכוש את המוצר באתר בכל עת עד לגמר המלאי. הרכישה באתר הינה באמצעות כרטיס אשראי (לאחר קבלת אישור מחברת האשראי) או באמצעות העברה בנקאית בלבד. מחיר המוצר באתר כולל את המע"מ.
החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק את שיווק ומכירת המוצר בכל עת וכן לשלול זכות רכישה באתר מכירות על פי שיקול דעתה.

אבטחת מידע ופרטיות
החברה רשאית להשתמש במידע המופיע בטופס על מנת להביא לך את המידע והשירותים המבוקשים. מידע אישי זה לא ייחשף ולא ייעשה בו שימוש נוסף למטרות שיווקיות ללא רשות.
החברה נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. במקרים שאינם בשליטת החברה ו/או הנובעים מכוח עליון, לא תהא החברה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, ישר או עקיף, שייגרם ללקוח, אם מידע זה יאבד ו/או יעשה בו שימוש לא מורשה.
החברה מתחייבת שלא לעשות שימוש במידע המסופק לה ע”י הקונים אלא על מנת לאפשר את הרכישה באתר מכירות ובהתאם לכל דין.
בלחיצה על כפתור "שליחת הזמנה" יש משום הסכמה לחברה או למי מטעמה לעשות שימוש במידע אישי זה על מנת לספק לך מידע על המוצרים ומידע נוסף באמצעות אימייל או אחר, על שירותים ומשאבים הקשורים למוצרים של החברה. בנוסף, ניתן יהיה להשתמש במידע אישי זה למטרות סקר שוק. באם תרצו להסיר בכל עת את פרטיך האישיים מרשימת התפוצה של החברה צרו קשר במספר הטלפון המופיע באתר.
באמצעות לחיצה על כפתור "שליחת הזמנה" אני מאשר בחתימתי את הטופס ואת תנאיו.

קניין רוחני
כל זכויות הקניין הרוחני באתר זה הינן רכושה הבלעדי של החברה, לרבות זכויות היוצרים בגין הדפסי יצירות האומנות.
אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת במידע כלשהו מן האתר לרבות במוצר (ההדפסים של יצירות האומנות), אלא אם ניתנה הסכמה לכך מראש ובכתב מטעם החברה. החברה שומרת את זכותה לנקוט באמצעים החוקיים נגד כל הפרה של הקניין הרוחני שלה.

דין וסמכות שיפוט
פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו ו/או מהשימוש באתר יעשו בהתאם לדין הישראלי בלבד ולבית המשפט המוסמך במחוז תל אביב-יפו תהא מסורה סמכות השיפוט הבלעדית.

רכישה לפי קטגוריה

חדש

הנמכרים ביותר